Ostrava - 603 883 443

Čištění kanalizace a odpadů

Vozidlo pro čištění odpadů

Od ucpaného odpadu umyvadla až po velkoprofilovou kanalizaci provádíme čištění kanalizace a odpadů. Pro zákazníky z Ostravy, Brna a okolí nabízíme monitoring a mechanické či tlakové čištění kanalizace.

Domovní odpady čistíme mechanicky—motorovým perem, nebo tlakovou vodou. Vozidlo pro čištění odpadů je vybaveno tak, aby byl Váš problém s kanalizací (odpady) byl vyřešen během jedné návštěvy.

Vozidlo pro čištění kanalizací:

  • pružiny pro mechanické čištění odpadů průměru 30 až 200 mm
  • zařízení pro čištění tlakovou vodou pro odpady a kanalizace průměru 30 až 600 mm
  • kanalizační kamery pro monitoring kanalizací průměru 40 až 500 mm
  • zařízení pro vyhledávání místa poruchy a trasování kanalizací průměru od 50 mm
  • generátor kouře pro zkoušky těsnosti kanalizací a vyhledávání úniku zápachu z kanalizace a průsaků kanalizace

Vedle rozsáhlé výbavy je vozidlo výjimečné vysokým výkonem čisticího agragátu vzhledem k velikosti vozu. Jedná se totiž o dodávkový automobil, což jednak zajišťuje, že můžeme dojet na místa, kam velké vozy kvůli své váhy nebo velikosti nemohou, jednak můžeme pracovat i při teplotách pod 0°C. Výkon čerpadla je 130 litrů při 150 barech, což je jednou tolik, než je u strojů zabudovaných v dodávkách běžné.

Vybavenost vozidla, výkon čisticího stroje a zkušená obsluha jsou kombinace, která nás činí výjimečnými a díky které dokážeme vyřešti Vaše požadavky rychle a komplexně během jednoho výjezdu - a tedy můžeme v konečné fázi ušetřit Vaše peníze.

Výjezdní místo Ostrava

Jan Vydra
Tel.: 603 883 443
nadno@nadno.cz